Služby

Zde je řada činností, které provedeme za vás!

BYZNYS PLÁN

Odhadneme náklady na výstavbu vaší myčky, její obraty a návratnost investice. Myčky, které stavíme, mají návratnost maximálně do 5 let.

POVOLENÍ A LOKALITA

Vyřídíme veškeré formality – mj. stavební povolení, připojení médií. Nemusíte chodit po úřadech. Nemáte pozemek? Najdeme jej pro vás!

VÝSTAVBA

Provedeme každou etapu výstavby a postaráme se o každý detail ve vaší myčce. Stavíme myčky šité na míru čili ideálně přizpůsobené vašim potřebám.

SERVIS

Jsme odborníci a svou práci vykonáváme s naprostou pečlivostí, ale nezapomeňte, že po předání objektu také můžete s námi počítat!
Servisujeme několik desítek myček v regionu – nejen naší výroby. Jsme v tom opravdu spolehliví, proto volají právě nám.
Bez servisních nákladů

VYBAVENÍ MYČKY

Stavíme myčky s tolika boxy, kolik si jen budete přát.
Zajišťujeme dodatečná zařízení, jako jsou: měničky bankovek, vysavače, dávkovače papíru, přípravků do postřikovačů a vůní do automobilu, černidla na pneumatiky. Výstavba bezkontaktní myčky krok za krokem podle vašich potřeb.

MYCÍ PROGRAMY

Každou myčku můžeme rozšířit o různé mycí programy: mytí disků, nanášení šamponu – předběžný oplach, mytí WAP technologií, mytí turbokartáčem, oplach, voskování, oplach osmotickou vodou a sušení vozidel.
Na našich myčkách je možné nakonfigurovat další nabídky, jako jsou – ovládání z mobilního telefonu, zpětné využití vody, zpětné využití mincí nebo platby PayPass. Jsme schopni připravit veškeré možné varianty.

Stavíme bezkontaktní myčky

REDCONST

Zavolejte

+420 603 214 990

NAPIŠTE NÁM!

info@redconst.cz