O NÁS

Pomáháme stavět bezkontaktní automyčky

Chceme stavět přizpůsobené myčky, „šité na míru“ pro běžného klienta – nesázíme na hromadnou výrobu. Víme, že každá lokalita si zaslouží individuální přístup. Víme, že aby myčka byla úspěšná je nutný individuální přístup ke každému projektu.

„MY NEPRODÁVÁME – MY POMÁHÁME KOUPIT”

Předáváme znalosti o trhu, který známe nejlépe. Seznamujeme s oborem a fandíme našim klientům při jejich dalším počínání.

SERVIS, STAVBA, PORADENSTVÍ

Servisujeme

V naší nabídce najdete také servis vaší myčky. Jsme odborníci a svou práci vykonáváme s naprostou pečlivostí, ale nezapomeňte, že po předání objektu také můžete s námi počítat!

Stavíme

Nabízíme komplexní výstavbu bezkontaktních myček. Objekty stavíme se zohledněním všech připomínek a potřeb klienta. Začali jste již stavět myčku, ale máte problémy? Pomůžeme vám je vyřešit! Přijímáme zakázky také na jednotlivé etapy výstavby – např. konstrukci, zastřešení nebo zhotovení průmyslové podlahy na myčkách.

Radíme

Je to vaše první myčka? Nevíte si rady? Nestarejte se – seznámíme vás s byznysem a dozvíte se krok za krokem, jak efektivně provozovat svou vlastní myčku!

Stavíme bezkontaktní myčky

REDCONST

Zavolejte

+420 603 214 990

NAPIŠTE NÁM!

info@redconst.cz