Získejte příjem několik desítek tisíc Kč měsíčně s minimální časovou náročností.

Každý mluví o pasivním příjmu, hledá nové možnosti výdělku a rozšíření podnikání do dalších oblastí. Ruční myčky aut jsou tím správným řešením. Nemůžeme samozřejmě mluvit o úplně pasivním příjmu, je tam určitá časová náročnosti v průměru 3 hod. týdně, ale to je zanedbatelná položka.

Podnikání na klíč nebylo nikdy jednodušší. Všechno zabezpečíme za Vás.

Mesíční obrat

Měsíční obrat se vždy počítá podle počtu stanovišť, které daná ruční myčka aut má. V průměru jedno stanoviště měsíčně vydělá 75 000 Kč až 125 000 Kč. Důležité při výšce obratu je lokalita, služby a marketing. S těmito všemi aspekty Vám poradíme.

Měsíční náklady

Náklady na celou údržbu ruční myčky se pohybují v 20-30% z celkového obratu automyčky. V daných nákladech jsou zahrnuty poplatky za vodu, elektriku, plyn. Takže se jedná o skutečné náklady na celkový provoz.

Služby, které nabízíme

Proč si vybrat nás?

Na trhu je několik firem, které nabízí podobný typ ručních myček aut jako my. Naše firma se vyznačuje velkým počtem realizací, zajímavou cenou a hlavně službami, které u konkurence nenajdete.

Nekupujete si od nás jen technologii. Kupujete si své vlastní podnikání, se kterým Vám pomůžeme. Poradíme Vám v začátcích, ale hlavně Vám pomůžme při celkové realizaci projektu, kde vaší jedinou starostí bude od nás vzít pomyslný klíč na zpuštění celé provozovny.

  • Více než 130 realizací v Evropě
  • Záruční a pozáruční servis
  • Vlastní mobilní aplikace pro kontrolu celé myčky
  • Výběr vlastní barvy pěny
  • Design celé myčky aut podle vlastního výběru
  • Nápady na navýšení zisku a snížení nákladů

0

Realizací

v Evropě

0

Roků

fungující firma

0

Roční

zkušenosti v daném oboru

0

Spokojených zákazníků

využívající naši technologii

Máte zájem o vlastní myčku na klíč?